• nowość

Trudno wyobrazić sobie prawdziwy trening piłki nożnej bez odpowiednio dobranej futbolówki, która pozwoli na wykonanie całej masy ćwiczeń. Dzięki niej można poprawić technikę podań i dryblingu, zwiększyć siłę oraz precyzję strzałów na bramkę, a także przygotować rozmaite schematy akcji, które umożliwią osiągnięcie dobrego wyniku w trakcie meczu.

Z tego właśnie powodu przygotowaliśmy szeroką ofertę produktową, w której znajdziesz wysokiej jakości piłki do piłki nożnej takich producentów jak Adidas oraz Nike. Dostępne są one w różnych rozmiarach i wersjach, dostosowanych do konkretnych nawierzchni. Dzięki temu z łatwością znajdziesz modele, które spełnią Twoje potrzeby.

Jaka piłka do piłki nożnej?

W naszym katalogu znajdują się produkty przeznaczone do treningu, jak również do gry rekreacyjnej w różnych warunkach. Zarówno piłki Adidas, jak i Nike, dostępne w naszej ofercie, występują w wielu kolorach. Wszystko po to, aby ułatwić dobór futbolówki do gry w ciągu dnia, a także wieczorami i przy niesprzyjającej pogodzie.

Przygotowane zostały one z wysokiej jakości materiałów, gwarantujących wysoką wytrzymałość mechaniczną. Dzięki temu nie musisz martwić się ich szybkim zużyciem czy też przetarciami, które mogłyby zmniejszyć komfort ich wykorzystana.

Co równie istotne, piłki Nike oraz Adidas przygotowywane są w taki sposób, aby zwiększyć precyzję lotu. Przekłada się to na efektywniejszy trening, bez względu na to, które dokładnie zagrania chcesz ćwiczyć.

Piłka do gry w nogę – jaki rozmiar?

Dostępna oferta jest zróżnicowana również pod względem wielkości piłek do gry, dlatego korzystać z nich mogą zarówno juniorzy, jak i seniorzy. Bez względu na poziom zaawansowania. Oferujemy piłki w rozmiarach: 3, 4 i 5.

Produkty mniejsze świetnie sprawdzą się między innymi do szlifowania techniki dryblingu, podań, a także szybkiego przemieszczania się po boisku. Większe natomiast pozwolą zwiększyć precyzję oraz siłę strzału. Warto ponadto postawić na nie podczas meczu. Zwłaszcza że świetnie znoszą zmienne warunki atmosferyczne. Piłki nie nasiąkają nadmiernie wodą, nie stają się przez to ciężkie, co utrudniałoby grę.

Piłka nożna Nike i Adidas – do jakich nawierzchni?

Ze względu na użyte materiały, proponowane piłki świetnie sprawdzają się na boiskach trawiastych, jak również na orlikach. Na tego typu nawierzchniach zachowują się w sposób naturalny, dlatego bez zbędnych przeszkód możesz skupić się na konkretnych ćwiczeniach i zagraniach. Bez względu na ich specyfikę.

Wybór uznanego producenta to gwarancja nie tylko wygody stosowania, ale też właściwej wytrzymałości mechanicznej i odporności na wpływ wszelkich szkodliwych czynników – zarówno tych pogodowych, jak i związanych z ewentualnymi ubytkami w nawierzchni. Piłka nożna Nike oraz Adidas zapewni wygodny trening – nie tylko młodych zawodników, ale też tych bardziej doświadczonych. Z powodzeniem możesz ich użyć także podczas spotkań sparingowych czy też rekreacyjnych. Z pewnością zapewnią masę pozytywnych, sportowych emocji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium